kniha SMARTEEST+ CÍLE - webinář pro webinář

Podnikatelé a manažeři,
dosáhněte svých cílů chytře a hravě
bez každodenní dřiny
a zbytečné operativy.

Tato kniha odhaluje nové metody dosahování cílů
a zvyšování produktivity.

SMARTEEST+ CÍLE
Cesta k produktivnímu podnikání

"10 inovativních principů pro dosahování cílů
v podnikání i v životě"

Milí přátelé, pokud toužíte odhalit 10 konkrétních kroků, jak chytře a hravě dosáhnout svých vytoužených cílů a zároveň zvýšit zisky a mít více času pro sebe, tato kniha pravděpodobně bude nejcennějším příspěvkem, který jste kdy četli.

Tato kniha není pouze určena ke čtení - stane se vaším osobním průvodcem na cestě k dosažení vašich cílů.

Existuje důvod, proč někteří lidé dosahují úspěchů, zatímco jiní selhávají. Staré podnikatelské techniky už nefungují tak dobře jako dříve. Svět se neustále mění a konkurence sílí a neustále inovuje. Je tedy zcela pochopitelné, že 95% podnikatelů selhává, protože jim chybí správně nastavené cíle. Edward Deming, tvůrce Japonského průmyslového zázraku, to již dříve zdůraznil.

Možná ve vás dlouho hlodá,
že i vy potřebujete změnu. 

Potřebujete nové přístupy a nové postupy,
které vám pomohou dosáhnout těchto cílů.

Před tím, než začnete číst dál, vám musím dát jedno varování.

Žádná kniha nikdy sama o sobě neudělala z nikoho milionáře. Neslibuji vám rychlé a snadné dosažení cílů a zbohatnutí. Mám však vlastní zkušenosti s účinností metod, které v této knize popisuji, a viděl jsem, jak fungují u mých klientů.

Věřím, že mohou pomoci i vám. Výsledky, kterých díky této knize dosáhnete, závisí pouze na vás. Většina lidí, kteří čtou různé návody, nezískává žádné nebo jen velmi malé výsledky. To často proto, že se omezí pouze na čtení a nepoužijí naučené poznatky v praxi. Vaše výsledky závisí na mnoha faktorech, jako je vaše minulost, zkušenosti, ochota pracovat na sobě a na svém podnikání a mnoho dalších aspektů.

Podnikání je spojeno s riziky a vyžaduje neustálé hledání nových cílů a příležitostí. Akce je často rozhodujícím faktorem pro dosažení výsledků. Pokud nejste připraveni přijmout tyto výzvy, prosím, nekupujte tuto knihu.

Pokud však toužíte dosáhnout svých vytoužených cílů, uvědomte si, že vše začíná prvním malým krokem. A tím prvním malým krokem může být právě tato kniha a inovativní metoda SMARTEEST+.

Dobře, teď, když jsme si to ujasnili, pojďme se podívat na to, co přesně získáte.

Za prvé, tato kniha je naprosto odlišná od jakékoliv jiné knihy o podnikání, kterou jste dosud četli. Nepřináší žádné akademické teorie nebo zbytečné řeči, ale ověřené techniky, které fungují v dnešní době. Díky těmto metodám jsem pomohl stovkám firem úspěšně řídit lean projekty a ušetřit stovky milionů korun.

A je snadno čitelná, s pouhými 106 stranami, takže ji můžete přečíst za pár hodin.

Moje jméno je Tomáš Gřešek.

Jsem podnikatel, který rád inspiruje lidi. Celý svůj dospělý život se věnuji podnikání. Ano, jsem "dinosaurus" v tomto oboru, ale moje vizionářství a touha po neustálém učení mě udržují na špičce jak technologických, tak osobnostních trendů.

Na začátku svého podnikání jsem se naučil tři pravidla od svých mentorů a koučů.

 1. Musíte mít silnou VIZI.
 2. Abyste dosáhli této VIZE, musíte si nastavit CÍLE pomocí metody SMART.
 3. A pak jen jednoduše dělejte to, co je důležité (PARETOVO pravidlo) pro naplnění VIZE.

Tyto tři principy a moje silné stránky mi pomohly vést skupinu firem kolem firmy Elektro MAR s obratem přes půl miliardy. Díky správně nastaveným cílům jsem dokázal vést firmu jako předseda představenstva a dosáhnout fúze se společností SIEMENS.

Ale vzhledem k tomu, že má vize již nebyla ve shodě s vizí Siemensu, začal jsem naplňovat svou vlastní Vizi v oblasti poradenství a vzdělávání pro firmy. Vytvořil jsem rodinnou firmu EDUWAY, která pomáhá lidem i firmám rozvíjet se a překonávat překážky na podnikatelských trzích  i v osobním životě.

Cíle, správně nastavené cíle, mě provází celým životem. A jelikož nekopíruji metody, ale vytvářím je, vytvořil jsem řadu vlastních metod a postupů. Dříve jsem vytvořil postupy pro řizení kotlů a čištění odpadních vod. Dnes vytvářím postupy a metody pro růst firem, řízení projektů, optimalizaci procesů a rozvoj lidí.

Svět se změnil a co vy?

Svět se změnil a já jsem se změnil také. Proto není dostatečné mít jen SMART cíle - pokud chcete dosahovat cílů chytře a hravě, musíte mít cíle SMARTEEST+.

Během mého působení na projektech se mě klienti často ptali, proč jsou lidé na projektech, které vedu, tak nadšení a dosahují mimořádných výsledků, zatímco na projektech, které sami řídí, se jim nedaří a lidé ztrácejí motivaci.

Při prvním dotazu jsem neměl přesnou odpověď. Musel jsem to analyzovat.

Ano, jsem analytický typ.

A zjistil jsem, že klienti uplatňují metodu SMART při řízení svých projektů. A já sám používám "rozšířenou" SMART metodu. Tak jsem se ZASTAVIL a ZAMYSLEL jsem se. Sepsal jsem klíčové body z mých projektů a společně s klienty jsem zjišťoval, co TO přesně je, co jim pomáhá k ÚSPĚCHŮM na projektech.

Ano, objevil jsem metodu SMARTEEST+.

A mám za sebou škálu úspěšných projektů, lean projektů, rozvoje firem, růst e-shopů, růst týmů, gamifikaci ve vzdělávání. Tyto projekty jsem vedl metodicky podle metody SMARTEEST+. Klientům jsem poskytl řadu metodických pomůcek a checklistů.

Ale klienti se mě často ptali, kde se dozvědět více o SMARTEEST+ CÍLECH. A já neměl, kam je odkázat, i když jsem měl tyto koncepty v hlavě a v poznámkách pro své projekty. Tak jsem se rozhodl napsat knihu. Knihu, kterou si dnes můžete objednat.

Na to, jaká je kniha SMARTEEST+ CÍLE
jsem se zeptal úspěšného kouče a lektora

Když v roce 1981 Georg T. Doran „vymyslel“ a publikoval podmínku SMART pro stanovení cílů, ke zvýšení pravděpodobnosti jejich úspěšného dosažení, sám předpokládal, že je poplatná podmínkám tehdejší doby, požadavkům ve firmách a tehdejšímu převažujícímu stylu řízení. Jsme o 40 let dále. Vyvíjí se technologie, na vzestupu je všímavost k emocím, společnost je zahalena do sítě sdílení, pečlivěji se sledují společenské dopady různých aktivit... Důležitost cílů se rozhodně nezmenšila a z vlastní zkušenosti v organizacích vím, že jsou stále konkurenční hranou i díky svému srozumitelnému nastavení. Ke SMART přibyla v průběhu doby další řada akronymů a slovních hříček. Mám neodbytný pocit, že ve většině případů jde spíše o trumfování se ve slovních hříčkách než o komplexní chápání cílů. V případě SMARTEEST+ je to jinak. Není to laciná zkratka nejchytřejšího (smartest) cíle. Je to něco víc, v pozitivním slova smyslu (+). Tomáš Gřešek ve svém e-booku prostřednictvím konceptu SMARTEEST+ cílů reflektuje a srozumitelným způsobem se spoustou „zastavení se“ a přemýšlení podává ucelený pohled na stanovení cílů v širších souvislostech a pro současnou dobu. Není to koncept jednoduchý a automatický. Pokud někdo vzdal SMART při stanovení cíle, pravděpodobně se s vervou nepustí do SMARTEEST+. Je to však přístup komplexnější, uvědomělejší i zábavnější. Dává možnost sebereflexe i ve zdánlivě prostém aktu stanovení cíle. Proto e-kniha rozhodně stojí za přečtení, minimálně ze tří důvodů. 1. Pro inspiraci, pokud máte (ještě) obavy pustit se do změny v přístupu k cílům. 2. Pro praktickou aplikaci a vyzkoušení, jak vám metoda/přístup SMARTEEST+ bude fungovat a vyhovovat. 3. Protože Tomáš je zkušený lektor a poradce z praxe. Dlouhá léta vidí, sleduje a pozitivně ovlivňuje reálnou práci, změny a produktivitu přímo ve firmách. Dejte si tedy cíl e-book prostudovat, ne pouze přečíst a pusťte se do svého vlastního SMARTEEST+ díla.

Ing. Libor Friedel, MBA

konzultant, kouč a lektor, od roku 1996
www.liborfriedel.cz

Tato kniha není jen cílech.

Tato kniha NENÍ jen o cílech. Cíle jsou dnes trendy. Všichni mluví o KPI, OKR a podobně. Je to móda. Kdo nemá KPI, jakoby nebyl. Ale až poznáte a pochopíte principy SMARTEEST+, nebudete potřebovat další metody a módní bulšit. Podnikatelé a manažeři dosahují excelentních výsledků díky SMARTEEST+ CÍLŮM.

Například tým, který vyrábí lokomotivy, díky správně nastaveným cílům ušetří stovky tisíc korun a vyrábí o půl lokomotivy více měsíčně. A tato kniha není jen o cílech, ale o tom, že celý tým postupně krůček po krůčku zlepšuje svou motivaci a společně dosahuje lepších výsledků.

Tato kniha je především o lidech a jejich touhách.

Zde je jen malý zlomek toho, co se v této knize dozvíte:

 • Jeden jediný způsob, jak spojit cíl a cestu k cíli. Lidé rádi pracují na SMARTEEST+ CÍLECH, protože konečně chápou smysl cílů a cesty k nim.
 • V knize odhaluji, jaké cíle dovedly Kolumba do Ameriky a proč nedoplul do Indie a přesto splnil svůj cíl. Chcete se naučit nastavit cíle jako Kolumbus?
 • Kdo neměří, ten neřídí. Co a jak měřit, odhaluji na str. 31. Představte si, že se chcete naučit anglicky. V knize vám odhalím tajnou techniku, jak si správně nastavit cíle učení a proč měření pouhých 1000 slovíček za rok není dostatečně měřitelný cíl. Více najdete na str. 34.

 • Jeden můj klient po přečtení knihy začal některé věci měřit a ověřovat. A byl v šoku. Před měřením množství odpadu top manažeři odhadovali, že se jedná o náklady do milionu. Po měření byli v šoku. Bylo to skoro 15 milionů, které utratili. Takže měřit nebo neměřit?

 • Co všechno specifikovat na cílech? To je to, oč tu běží. Nestačí definovat barvu auta, které si chcete koupit. Musíte to specifikovat mnohem více - a více najdete na str. 24. Chcete vědět, jak jsem majitele elektro firmy přiměl ke změně pracovních podmínek pro jejich zaměstnance? Tak čtěte na straně 22.

 • Využíváte potenciál svých mozkových hemisfér? Pokud chcete být více produktivní a spokojení, tak si nastudujte principy hemisfér na str. 26.

 • V knize objevíte fantastický potenciál pravidla 3Z - budete schopni vytvářet hodnotu nejen pro zákazníka.

 • Chcete vědět, do jakých cílů se lidé zapojují s nadšením? Na příkladu slona to popisuji na straně 39.

 • Co je a není reálné? Proč nemůžeme jen kopírovat ty nejlepší a jak kopírovat správně pomocí SPIRÁLY ÚSPĚCHŮ, odhaluji na straně 47.

 • Deadline nestačí, může to být váš konec. Potřebujete další kroky - o tom více na str. 53. Čas je naší největší hodnotou. Je důležité, jak čas využijeme.

 • Bez emocí to nepůjde. Když jsem se naučil číst emoce, velmi mi to pomohlo pochopit druhé lidi. I jednoho klienta z malé stavební firmy jsem díky jeho emocím pomohl zaměřit cíle z hlídání obchodníků na rozvoj firmy. Během roku ztrojnásobil své impérium.

 • Kořeny jsou pro nás důležité na naší cestě k cílům. Moje kořeny velmi ovlivnil můj děda. Část toho, co jsem se od něj naučil, najdete v knize na str. 18 a 19. Mimo jiné se dozvíte, jak vytvořit funkční kuchyň.

 • Ekonomika, peníze, zisky, náklady - to jsou jen hesla, která většině bez kontextu nic neříkají. Jak efektivně zvyšovat zisky a snižovat náklady popisuji v kapitole EKONOMICKÝ CÍL. Na straně 67 se zaměřuji na příběh mého klienta a proč levné je draze. Dávejte pozor, abyste při úsporách pár korun nepřišli o zakázku, nebo abyste nezkrachovali.

 • Viděli jste film Nová doba s Charliem Chaplinem? Tehdy to byla groteska. Dnes je to realita řady firem. Lidé jsou jen čísla. Jak se tito lidé pak podílejí na plnění cílů? Jak to změnit, popisuji na straně 64-65.

 • Jste rádi užiteční? A víte, proč je dobré být užitečný? O tom píšu v kapitole o sociálním aspektu cíle. Proč je důležité zamést o metr více? To je příběh mého klienta, který jsem odhalil na straně 67.

 • Ovládají nás technologie? Ne. Ani AI nás neovládá. Ale bude, pokud nezměníme přístup k technologiím a inovacím. Jak být produktivnější pomocí technologií, odhaluji na straně 92. V knize dostanete tipy na skoro 30 nástrojů, které vám budou sloužit a vy budete mít více času na sebe a na své radovánky. To je skvělý cíl.

 • Jací zaměstnanci nebo partneři jsou pro dosahování vašich cílů zbytní? Je to KAŽDÝ, KDOKOLIV A NĚKDO. Jak s nimi pracovat, se dozvíte na straně 36.

 • Je průmysl 4.0 příležitost nebo hrozba? I nad tím se v knize zamýšlím.

 • Závěr musí být pozitivní. I proto je "+" na konci SMARTEEST+. Jak znaménko (+) může dramaticky změnit výsledky vašeho podnikání, popisuji v závěru knihy.

Ano, tuto knihu je dobré dočíst do konce.

 • A ještě jedna myšlenka - víte proč jsem až třetí v naší rodině, kdo napsal knihu? To popisuji v úvodu knihy.

 • Albert Einstein kdysi řekl: "Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dovede kam chceš." Kam se chcete dostat vy? Jaké jsou vaše cíle?

Teď si říkáte wow.

To je spousta inspirace.

Ano, to je spousta inspirace. Je to kniha psaná mými klienty.

Není to jen další teorie.

Jsou tam příklady ze života velkých i malých podnikatelů. A v knize je i návod, jak převést inspiraci krok za krokem do reálného života. 

Jsem zastáncem principů KAIZEN. A MOJE DOPORUČENÍ JE JÍT KROK ZA KROKEM, STRÁNKU ZA STRÁNKOU - a pak je velká šance, že i vy budete naplňovat své vytoužené cíle chytře a hravě.

Co byste měli udělat teď?

 • Tuto knihu můžete standardně získat jen za 279,- korun ve formátu PDF. Okamžitě, jakmile zaplatíte cenu knihy, vám přijde automatický e-mail s odkazem ke stažení. Můžete si ji přečíst ihned, kdykoliv a kdekoliv a nemusíte čekat na poštovního doručovatele, aby vám ji přinesl.
 • Můžete si objednat i tištěnou knihu za 299,- Kč.
 • A nebo využijte nejlepší nabídky a objednejte si PDF i tištěnou knihu celkem za 299,- Kč.

AKCE - SLEVA - JEN DNES - JEN PRO VÁS - SLEVA 50%

 • Zadejte DNES do objednávky slevový kod: SMART50
 • A takto jednoduše dnes ziskáte slevu 50% na knihu 

A pokud jste se náhodou ptali...

NENÍ TAM NĚJAKÝ HÁČEK?

Uvědomuji si, že tato kniha je velmi levná... a proto se možná sami sebe ptáte: Kde je háček? 

Uvědomuji si, že existují stránky, které vám nabízejí něco velmi levného a pak vám každý měsíc strhnou peníze z vaší karty.

Za touto akcí neexistuje žádné skryté "měsíční členství", které byste museli vyzkoušet nebo něco podobného.

Dnes doslova dostáváte celou tuto knihu za 50% její hodnoty, abych co nejlépe "začal náš vztah" a dal vám obrovskou hodnotu. Doufám, že si knihu zamilujete a bude to začátek dobrého obchodního vztahu, který potrvá roky. 

Se svými klienty mám dlouhodbé vztahy a to nejen byznysové.

Je tu však JEDNA věc, na kterou byste měli myslet:

Je to časově omezená příležitost. Tuto akci mohu kdykoliv ukončit.

Je to jednoduché.

Věřím, že to, co dnes získáte, na vás zapůsobí natolik, že budete chtít se mnou v budoucnosti spolupracovat. 

Věřím, že si knihu tolik užijete, že mi zavoláte a požádáte mě
o další pomoc PŘI DOSAHOVÁNÍ VAŠICH CÍLŮ CHYTŘE A HRAVĚ.

Tak to je. 

Bonusy ke knize

Současně s knihou získáváte řadu podpůrných materiálů. 

1. Je to myšlenková mapa, která ukazuje v kontextu celý systém SMARTEEST+ CÍLŮ, tak abyste viděli klíčové principy celé metody a vazby mezi jednotlivými principy.

2. Pracovní sešit k metodě SMARTEST+ CÍLE. - Pracovní sešit je váš osobní průvodce, který vás provede krok za krokem k definování vašich vytoužených cílů. Metodku pak můžete použít na vytváření osobních, podnikatelských i profesních cílů. Pracovní sešity jsem použil ve stovkách workshopů, v řadě firem z TOP100 českých firem.

Získáváte to zcela zdarma jako dárek za to, že to s touto knihou vyzkoušíte.

GARANCE

A oh, pokud byste náhodou nad tím přemýšleli. Ano. Dávám vám k tomu i záruku 100% spokojenosti.

Vlastně si myslím, že... Nemáte co ztratit, veškeré riziko je na mně...

Získáváte záruku 100% spokojenosti s PDF i s tištěnou knihou.

Pokud nebudete spokojeni, vrátím vám celou vaši investici, do posledního haléře, a knihu si můžete ponechat (nebo darovat někomu známému). Tak to je. Nemusíte dokonce ani nic posílat zpět. Stačí mi poslat e-mail na tomas.gresek@eduway.cz a já vám okamžitě vrátím celou vaši investici bez jakýchkoli otázek.

Je to podle vás férové?

Kapitola zdarma

Neradi kupujete "zajíce v pytli"?

Je možné, že se vám líbí vše, co jste se dosud dočetli, a stále nejste rozhodnutí.

Nejste si jisti, jestli je to pro vás to pravé.

Možná neznáte mou práci a mé produkty. Nevíte, jestli mi můžete důvěřovat.

To je v pořádku, je to zcela přirozené.

A proto jsem se rozhodl, že vám dám možnost "ochutnat" z této knihy. Klikněte sem a stáhněte si kapitolu zdarma a potom se rozhodněte.

Věřím, že se vám tato kniha bude líbit. Pokud jste se již rozhodli, že ji chcete, posuňte se kousek níže a objednejte si ji hned teď.

Shrnutí

Toto je akce, kterou mohu kdykoli bez varování ukončit, tak si uchmatněte vaši knihu hned teď.

Děkuji velmi pěkně, že jste se dočetli až sem. Těším se na další kontakt s vámi.

S pozdravem Tomáš Gřešek.

P.S.: Pokud jste náhodou jako já a přeskočili jste tak dlouhou stránku až na konec, tak tady je shrnutí:

Dávám vám možnost získat mou 106 stránkovou knihu s názvem "SMARTEEST+ CÍLE" v PDF nebo tištěné formě (volba je na vás), která odhaluje 10 principů, jak úspěšně nastavit cíle. A to vše v AKCI  s 50 % SLEVOU.
K této knize získáte dva skvělé bonusy - Myšlenkovou mapu a pracovní sešit pro efektivní nastavení cílů.
Je jen na vás, jestli se chcete se svými cíli trápit a být mrzutí, že se vám nedaří to, co chcete, nebo chcete dosahovat cílů chytře a hravě.

Vyberte si, co vám nejvíce vyhovuje

Jste-li víte tradiční a nedáte dopustit na papír, nebo kopete za tým elektronických zařízení nebo zda byste nejraději oboje!

kniha SMARTEEST+ CÍLE - webinář pro webinář

DNES máte  slevu 50%

Zadejte do objednávky váš osobní slevový kód:

SMART50

kniha SMARTEEST+ CÍLE
299 Kč
149,5 Kč
V balíčku najdete:
tištěná kniha SMARTEEST+ CÍLE
pracovní list SMARTEEST+ CÍLE
myšlenková mapa
e-book SMARTEEST+ CÍLE
279 Kč
139,5 Kč
V balíčku najdete:
e-book SMARTEEST+ CÍLE
pracovní list SMARTEEST+ CÍLE
myšlenková mapa

BONUSY,

které objednávkou získáte: 

Myšlenková mapa

 • Myšlenková mapa Vám zjednoduší a velmi urychlí vytvoření VAŠEHO KLÍČOVÉHO CÍLE.
 • Pomocí myšlenkové mapy vytvoříte cíle, které budou lidé chtít naplnit.
 • Pomocí myšlenkové mapy - pochopíte kontext jednotlivých atributů SMARTEEST+ CÍLŮ.
 • Pomocí myšlenkové mapy najdete klíčové PROČ vašeho cíle.

Pracovní sešit

 • Pracovní sešit SMARTEEST+ CÍLE Je váš účinný průvodce pro vytvoření Cíle.

 • Pomocí pracovního sešitu si vytyčíte ambiciózní cíle, které vás posunou na na vyšší úroveň.

 • Do řešení cílů díky pracovnímu sešitu zapojíte tým spolupracovníků jednoduše.

 • Odhalí skryté problémy, proč se cíle neplní.

Metodu SMARTEEST+ CÍLE
jsem úspěšně implementoval v těchto firmách:

IPO, SCHWAN COSMETICS, KOBLA, LOSTR, EMOS, ABEX SUBSTRÁTY, DŘEVOTRUST, OPTYS, BLOCK, MORA GORENJE, VAGÓNKA, VAGÓNKA DŘEVO, TIMKEN, SALVATOR STŘECHY, KOEXIMPO, SOV, JOHN CRANE SIGMA, SMITHS MEDICAL, KRMÍM KVALITNĚ, TIMM SLOVAKIA, WALMARK, PRECIZ, KALINA, FORTEMIX, BALSAC PAPERMIL, CZ LOKO, FAJNA PASTA, ČMŽO ELEKTRONIKA, PRŮMYSLOVÁ KERAMIKA, ...

Kdo pro vás SMARTEEST+ CÍLE připravil?

Vášeň do podnikání, a tedy svobody, jsem objevil už v roce 1990.
Díky tomu jsem z nuly vybudoval firmu se stomilionovými obraty. Tohoto svého prvorozence jsem, jako hrdý předseda představenstva firmy Elektro MAR, dovedl k fúzi s nadnárodní firmou SIEMENS.

Své podnikatelské a manažerské zkušenosti jsem se rozhodl předávat dál - podnikatelům, firmám menším, středním i těm velikosti SIEMENS. Založil jsem proto rodinnou poradenskou firmu EDUWAY. 

znalosti a především zkušenosti mi byly skvělými odrazovými můstky při tvorbě řady mých úspěšných vzdělávacích programů.

K nejúspěšnějším patří ŠKOLA MISTRŮ - Leadership pro výrobní manažery a LEAN V KOSTCE. LEAN V KOSTCE je unikátním propojením gamifikace se systémem projektového vzdělávání s dopadem do praxe

Jsem autorem metody SMARTEEST+, kterou jsem implementoval ve stovkách firem. Řada z nich je pravidelně zařazována do žebříčku TOP100 firem v ČR, jako například: MITAS, FOXCONN CZ, JOHN CRANE SIGMA, WALMARK, ŠKOFIN, CZ LOKO, ČMŽO elektronika…)

Jedinečnost mého přístupu k rozvoji implementací nových znalostí a dovedností tkví v mé vlastní vzdělávací metodě, metodě tak skvělé, že jsme podle ní pojmenovali i naši firmu, metodě jménem EDUWAY

Jednotlivce i celé firmy tedy rozvíjím tak, že se soustředím na jejich specifické potřeby a individuální potenciál – silné a slabé stránky

Tomáš Gřešek